13 – 15 marca – Dni Otwarte w naszej szkole

20 marca, 2019 7:15 am

Za nami już Dni Otwarte szkoły. Wiele się działo w ciągu tych trzech dni. Przyjęliśmy wycieczki z kilku szkół, ale również ugościliśmy osoby, które postanowiły przyjść do nas indywidualnie.

Dla odwiedzających przygotowaliśmy dużo atrakcji: zwiedzanie szkoły, prezentację multimedialną, warsztaty plastyczne i kulinarne, gry i zabawy w sali gimnastycznej, wystawę prac uczniów SPP  oraz lekcje otwarte. Na gości czekał poczęstunek – ciastka, cukierki i różne napoje. Oczywiście, wszyscy mieli szansę porozmawiać z panem dyrektorem i panią wicedyrektor szkoły, panią psycholog i panią pedagog, którzy cierpliwie odpowiadali na każde pytanie.

14 marca zorganizowaliśmy warsztaty kulinarne. Na zajęcia zaprosiliśmy uczniów z SPS nr 176 przy ul. Roosevelta. Wykonali oni słodki poczęstunek – andruty z masą czekoladową. W małych cukierników bawili się również uczniowie z przedszkola specjalnego, dla których także przygotowaliśmy warsztaty.

Wszyscy goście otrzymali na pamiątkę prezenty – magnesy, breloczki, biżuterię – wykonane oczywiście przez naszych uczniów. Mamy nadzieję, że szkoła spodobała się dzieciom, młodzieży i ich rodzicom. Czekamy na nich we wrześniu!

W kategorii: ,