ABC dobrego zachowania


28 marca, 2019 7:28 am

4 marca klasa ZVIII wzięła udział w V Międzyszkolnym Konkursie  ABC dobrego wychowania – savoir vivre zawsze i wszędzie, zorganizowanym prze Szkołę Podstawową nr 168 w Łodzi.

Beatka, Karolina i Jarek byli uczestnikami konkursu, pozostali uczniowie zasiedli wśród publiczności, aby zagrzewać swoich kolegów do walki. A konkurencje wcale nie były łatwe. Zawodnicy musieli: posegregować znaki drogowe na znaki zakazu, nakazu i ostrzegawcze, ułożyć puzzle, napisać życzenia na różne okazje, wykleić plasteliną kontury znaku STOP i sformułować wypowiedź na temat właściwego postępowania w pociągu. Wszyscy obejrzeli film o tym, jak należy zachowywać się podczas przejazdu przez tory kolejowe.

Na zakończenie jury przyznało wszystkim uczestnikom konkursu pierwsze nagrody. Uczniowie dostali dyplomy oraz upominki.

W kategorii: ,