Andrzejkowe czary-mary


1 grudnia, 2018 8:20 am

Tegoroczna andrzejkowa zabawa zaskoczyła wszystkich. Były oczywiście i tańce, i wróżby. Uczniowie losowali różne przedmioty, które przepowiadały, co ich czeka w przyszłości. Wybierali również kolory, które z kolei zawierały ostrzeżenia przed różnymi niebezpieczeństwami i dawały dobre rady. Jednak tego typu atrakcji wszyscy się domyślali.

Nikt natomiast nie spodziewał się występu… iluzjonisty. Tak, do szkoły zawitał prawdziwy magik i wprawił nas w zdumienie swoimi niezwykłymi sztuczkami. Nie zabrakło sprytnych trików z królikami, kanarkiem, chusteczkami czy sznurkiem. Pan Marcin Kubiak, bo tak nazywa się nasz niezwykły gość, nawiązał wspaniały kontakt z publicznością, a niektórych uczniów prosił o asystę przy kolejnych sztuczkach. Uchylił też rąbka tajemnicy – wyjaśnił zagadkę znikającej chusteczki.

Występ bardzo się wszystkim spodobał, o czym świadczyły wybuchy śmiechu, piski zdumionych dzieci i gromkie brawa rozlegające się po każdej wykonanej sztuczce.

W kategorii: ,