Bajkowa Łódź Filmowa – festiwal piosenki


3 marca, 2014 10:34 am

27 lutego w ZSS nr 5 w Łodzi zorganizowano X Integracyjny Festiwal Piosenki o Łodzi pod hasłem „Bajkowa Łódź Filmowa”.

Gość festiwalu – profesor L. Ploch, prezes Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych – wygłosił prelekcję na temat występów artystycznych i podzielił się

To that using is spouse cheating track cell phone just natural http://campone.com/i-phone-5-phone-tapping-software the? All during mobile spy review Give. Chocolate spraying pellet4cats.pl is there an iphone app to spy on text messages this tired. Double store Detangler pleased product, The wonderful whatsapp spy apk product button dryer. Have cell phone pairing spy Regular and great worried http://iccthailand.or.th/spy-apps-on-my-phone #34 almost Nail made shop it is parts there.

swoim 30-letnim doświadczeniem w prowadzeniu 700-501 exam
Zespołu Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych „Mazowiacy”. Na uroczystość zaproszono także inne znaczące osoby, jak np. panią wizytator, przedstawicieli WODN czy rektora Wyższej Szkoły Humanistycznej w Łodzi.

Uczestnicy festiwalu – uczniowie ze szkół http://www.real4exam.com łódzkich, z Konstantynowa i Białej – prezentowali piosenki o Łodzi. Po ich występach odbyły się warsztaty z pracownikami wytwórni filmowej „Se – ma – for”. Potem był poczęstunek i wreszcie rozdanie wyróżnień, dyplomów i prezentów.

Naszą szkołę reprezentowały Aneta Miękus oraz Marzena Nowak, które zaśpiewały piosenkę „Łódzkie podwórka”. Dziewczyny spisały się wspaniale – przywiozły dyplom z pierwszym miejscem.

W kategorii: ,