Dziś Mikołaj rozdawał prezenty!


10 grudnia, 2014 3:00 pm

Wiadomo, że wszystkie dzieci od początku grudnia czekają na świętego Mikołaja. Uczniowie naszej szkoły już przywitali go w tym roku, choć do świąt jeszcze całkiem daleko.

10 grudnia gościliśmy panią poseł Małgorzatę Niemczyk wraz z mężem, panem Robertem Cichoniem, którzy przybyli do nas specjalnie po to, by wręczyć wszystkim dzieciom prezenty. Nasi wychowankowie otrzymali paczki z jedzeniem, kosmetykami oraz przyborami szkolnymi.

Uczniowie zebrali się na łączniku wokół ogromnej choinki, ozdobionej dekoracjami wykonanymi własnoręcznie. Wielki aplauz wywołało pojawienie się pana Wojtka w przebraniu Mikołaja, który pomagał w rozdawaniu prezentów. Przyjmowaniu paczek towarzyszyło wspólne śpiewanie kolęd.

Aby podziękować darczyńcom, uczniowie przedstawili program artystyczny, Najpierw czworo wychowanków z SPP3a  wykonało układ taneczny, a następnie Anetka Miękus zaśpiewała pastorałkę.

 Prezenty, które przywieźli pani poseł wraz z mężem, zebrano dzięki hojności sponsorów biorących udział w trzeciej edycji akcji „Podziel się Wigilią”, organizowanej przez Ministra Sprawiedliwości RP Cezarego Grabarczyka i Senatora RP Ryszarda Bonisławskiego.

 Dzień wcześniej dyrektor naszej szkoły skorzystał z zaproszenia na spektakl „Przeminęło z Foggiem” w wykonaniu Łódzkiego Teatru Piosenki „Żagiel” w AOIA. W czasie uroczystego spotkania oficjalnie podziękowano licznym sponsorom akcji „Podziel się Wigilią”.

 I my bardzo dziękujemy!

IMG_2921IMG_2929IMG_2928IMG_2923IMG_2914IMG_2911

W kategorii: ,