Jasełka


29 grudnia, 2013 10:59 am

To już tradycja szkoły, że przedstawienia bożonarodzeniowe przygotowujemy nadzwyczaj starannie. Jasełka stają się wielkim wydarzeniem, na które czeka się niemal z takim samym wytęsknieniem, co na same święta. Zazwyczaj występy organizuje pani katechetka, w tym roku jednak zajął się tym szkolny teatrzyk Zoo.

Przedstawienie pt. „O Franku i jego baranku” przeszło najśmielsze oczekiwana widzów. Po pierwsze, scena zamieniła się w prawdziwą stajenkę – z belami pachnącego siana, z zagródką, w której pasły się żywe owieczki. Po drugie, w anioły wcielili się rodzice naszych wychowanków – państwo Barankiewicz i pani Nowak, którzy zaskoczyli wszystkich swym talentem aktorskim. Ponadto uwagę publiczności zwrócił niezwykle udany debiut Patryka Derdy, który na pewno nie raz jeszcze zagości na scenie. Walorami przedstawienia były również: przepiękne kostiumy, profesjonalne oświetlenie i bardzo udany występ chóru, prezentującego kolędy przy gitarowym akompaniamencie pani Renaty Zaremby oraz pana Jarka Czajczyńskiego (występ gościnny).

Jasełka powstały dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu osób, nie tylko związanych ze szkołą. Jednak ci, którzy mieli okazję obejrzeć przedstawienie, na pewno przyznają, że trud się opłacał. Dziękujemy za pomoc osobom, które przyczyniły się do powstania tegorocznych jasełek i po raz kolejny składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne.

1 5 7 10100_4903 2 3 48 11 126

W kategorii: ,