JUBILEUSZ 95-lecia

Miło nam Państwa poinformować, że 21 i 22 listopada będziemy świętować jubileusz 95-lecia Szkoły Podstawowej nr 90 w Łodzi. Z tej okazji przygotowujemy uroczystość, zarówno dla społeczności szkolnej, jaki i dla gości spoza naszej placówki.

We czwartek 21 listopada o godz. 11:00 na obchody jubileuszu zaprosimy uczniów, ich rodziców i opiekunów oraz absolwentów szkoły. W programie znajdzie się m.in. przedstawienie „Jaś i Małgosia”, od dawna przygotowywane na tę okoliczność. O godz. 14:00 natomiast rozpocznie się uroczystość dla gości specjalnych.

W piątek 22 listopada o godz. 10:00 W Sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi przy ul. Łąkowej J. E. Ks. Biskup Marek Marczak odprawi mszę świętą w intencji naszej placówki.

Gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia  udziału w nabożeństwie oraz w uroczystości szkolnej.

HONOROWY PATRONAT

PATRONAT MEDIALNY

www.lodz.tvp.pl

                                                                                                                                                                                                         

SPONSORZY