Konkurs recytatorski


12 czerwca, 2016 11:34 am

18 maja w ZSZS nr 2 przy al. 1 Dywizji zorganizowano XI Integracyjny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Mój ulubiony wiersz”. Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Barankiewicz, Klaudia Szymaniak i Adrian Wroński. Przygotowali wspólną recytację wiersza Jana Brzechwy „Kwoka”.

Adrian i Klaudia to już weterani konkursów i przedstawień teatralnych,

a więc potrafią zapanować nad nerwami. Martyna od niedawna występuje na scenie (brała udział w ostatnich „Prezentacjach”) – nie jest jeszcze przyzwyczajona do tremy towarzyszącej publicznym wystąpieniom. A jednak

świetnie zapanowała nad

nerwami i cała trójka zaprezentowała się bardzo dobrze. Zresztą pozostali uczestnicy konkursu również wypadli doskonale, dlatego organizatorzy postanowili przyznać wszystkim nagrody za zajęcia pierwszego miejsca.

DSC_1334 DSC_1336 DSC_1341

W kategorii: ,