Nagrody dla najlepszych


26 czerwca, 2014 5:20 pm

26 czerwca zorganizowano apel, aby nagrodzić wszystkich, którzy wyróżnili się w tym roku szkolnym. Spotkanie na łączniku trwało całą godzinę, gdyż mnóstwo uczniów odniosło sukcesy w różnych dziedzinach.

Tak więc nauczyciele wręczyli nagrody za: zwycięstwo w II edycji szkolnego konkursu dla gimnazjalistów „Mistrz ortografii”, największą liczbę wypożyczonych książek z biblioteki, występy teatralne, zaangażowanie artystyczne, udział w ogólnopolskim konkursie fotograficznym, występy w zespole pieśni religijnej „Barka”, zwycięstwo w konkursie na najładniej zagospodarowaną działkę szkolną, zbiórkę elektrośmieci i nakrętek, udział w Prezenacjach 2014.

Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych! Życzymy jeszcze większych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

 

W kategorii: ,