Dzień Rodziny


31 maja, 2019 4:47 pm

W tym roku Dzień Rodziny obchodziliśmy 30 maja. Podobnie jak w latach ubiegłych, przygotowaliśmy całą masę atrakcji dla uczniów, ich rodzin oraz absolwentów naszej szkoły.

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego występu, który został przygotowany na tegoroczne Prezentacje. Obejrzeliśmy fragment przedstawienia Małe co nieco na podstawie książki Kubuś Puchatek. Po spektaklu publiczność podziwiała prace naszych uczniów – malunki na szkle, zgromadzone wokół sceny.

A na szkolnym podwórku czekały na nas niezliczone atrakcje: zabawy ruchowe,  kiermasz wyrobów uczniowskich, balony z wodą, bańki mydlane, tańce czy malowanie twarzy. Warto dodać, iż zabawą kierowali specjalnie wynajęci animatorzy – dyskdżokej i wodzirej.

Nie zabrakło oczywiście poczęstunku: tradycyjnie podawano grillowaną kiełbasę i kaszankę, ale też… kotlety z seitanu i wegetariańskie szaszłyki. Były również: wata cukrowa, mnóstwo zdrowych sałatek i surówek (efekt ciężkiej pracy uczniów na zajęciach lekcyjnych) oraz ogromny wybór ciast, upieczonych przez uczniów na lekcjach i w domach przez pracowitych rodziców.

Zabawa się naprawdę udała. Zresztą, sami zobaczcie:

 

 

 

W kategorii: ,