Podsumowanie ogólnopolskiego konkursu plastycznego


17 czerwca, 2017 12:13 pm

12 czerwca w naszej szkole miało miejsce uroczyste podsumowanie XIX edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży 2017 „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Organizatorami tego przedsięwzięcia byli Komendant  Główny Państwowej Straży Pożarnej – Szef Ochrony Cywilnej Kraju oraz Urząd Miasta Łodzi – Wydział Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa. Nasza szkoła była współorganizatorem konkursu.

Prace oceniano w czterech kategoriach:

  • autorzy w wieku 6 – 9 lat,
  • autorzy w wieku 10 – 13 lat,
  • autorzy w wieku 14 – 18 lat,
  • uczniowie i wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno – wychowawczych, świetlic terapeutycznych, oddziałów integracyjnych do 18 roku życia.

Zwycięzcom wręczono dyplomy i nagrody. Miło nam oznajmić, iż nasz uczeń, Piotrek Stępień z klasy VI szkoły podstawowej, pojawił się w gronie wyróżnionych – zajął I miejsce w swojej kategorii. Gratulujemy!

W kategorii: ,