Turniej „5 milionów”


14 listopada, 2015 4:19 pm

5 listopada nasi uczniowie z klas I – IV uczestniczyli w XI Międzyszkolnym Turnieju „Pięciu milionów”, który odbył się w Zespole Szkół Specjalnych nr 3 w Łodzi. Zawodnicy brali udział w konkurencjach: biegi, skoki i podawanie piłki do rugby.
Dużą atrakcję stanowili goście turnieju: profesjonalną rozgrzewkę dla wszystkich uczestników turnieju przeprowadziła pani Karolina Fryt – Rybicka, instruktorka fitness, a pokaz elementów techniki i taktyki gry w rugby zaprezentowali zawodnicy „Budowlanych” Łódź S.A.
Zawody, w których wzięło udział 9 reprezentacji sportowych ze szkół specjalnych i ośrodków szkolno – wychowawczych, okazały bardzo wyrównane pod względem osiągniętych wyników i dlatego organizatorzy postanowili wszystkie drużyny ogłosić zwycięzcami. Każdy z zawodników otrzymał medal, słodki poczęstunek, kalendarz oraz dyplom.

DSC03848 DSC03851 DSC03862 DSC03866 DSC03880 DSC03881

W kategorii: ,