Witaj, szkoło!


5 września, 2018 8:52 am

I znowu nieuchronnie nadszedł czas, aby po dwumiesięcznym wypoczynku powrócić do szkolnych obowiązków. Co nam przyniesie nowy rok? Zmiany. Tak, tak… Już w trakcie uroczystości 3 września upewniliśmy się, że na pewno w szkole będzie inaczej. Dyrektorzy, którzy przez dziesięć lat dzielnie kierowali naszą placówką, oddali pole nowym osobom. Nowym i nienowym, bo na szczęście dobrze znamy pana Sebastiana Zielińskiego, który objął stanowisko dyrektora, oraz panią Sylwię Szynkiewicz – obecną wicedyrektor.

W czasie uroczystego apelu nowi dyrektorzy przedstawili się zebranym i serdecznie podziękowali panu Tomaszowi Szymańskiemu i panu Robertowi Pietrasowi. I, jak co roku, przypomniano nam o ważnej rocznicy – wybuchu II wojny światowej. Przygotowana prezentacja zaprezentowała widzom wesołe momenty z wakacji, a pan Piotr uświadomił wszystkim, jak należy się zachować, aby bezpiecznie przeżyć kolejny rok szkolny.

W kategorii: ,