Występ na Międzynarodowym Biennale


12 czerwca, 2016 12:23 pm

6 czerwca po raz kolejny przedstawiliśmy baśń „O wilku i siedmiu koźlątkach”.  Tym razem wystąpiliśmy na dużej scenie Teatru Nowego w Łodzi.

Razem z dwunastoma zespołami teatralnym z innych szkół i

placówek wzięliśmy udział w Przeglądzie Artystycznym Osób Niepełnosprawnych w ramach Międzynarodowego Biennale XII Spotkania Teatralne Terapia i Teatr. Na widowni zasiedli przedstawiciele władz oświatowych oraz goście zagraniczni. Konferansjer tłumaczył teksty na język angielski. Wszystkie grupy aktorskie otrzymały pamiątkowe statuetki.

Żywa i spontaniczna reakcja widowni świadczyła o tym, że występy się spodobały. Mamy nadzieję na kolejne wyzwania aktorskie w przyszłym roku szkolnym.

DSCN6089 DSCN6090 DSCN6092 DSCN6099 DSCN6105 DSCN6116

W kategorii: ,