Życzenia od Pani Prezydent Hanny Zdanowskiej


19 czerwca, 2020 8:44 am
 
Kochani łodzianie, szanowni rodzice, drodzy uczniowie:) 

    To był wyjątkowy rok szkolny, pełen nieprzewidywalnych wydarzeń. Dodatkowy stres, nerwy, izolacja domowa, to wszytko miało na nas bardzo duży wpływ.  Tym bardziej cieszę się, że daliśmy radę. Jak to w szkole, raz lepiej, raz gorzej, ale biorąc pod uwagę tempo zmian, na pewno na solidną 4.  
 
     Dziękuję rodzicom za przyjęcie na siebie dodatkowych obowiązków, uczniom za odpowiedzialne podejście do nowych warunków nauki i nauczycielom za wdrożenie nowego systemu pracy praktycznie z dnia na dzień.

     Przed nami wakacje na które wszyscy zasłużyliście jak nigdy wcześniej. Życzę udanego wypoczynku, dobrego relaksu, czasu na powrót do normalności.

Mam nadzieję ze we wrześniu spotkamy się w szkołach zdrowi, bezpieczni pełni optymizmu i dobrej energii.    
Hanna Zdanowska
Prezydent Miasta Łodzi

W kategorii: ,